אזהרה Warning: I am able to write to the configuration file: /home/milail/domains/mila-il.com/public_html/includes/configure.php. This is a potential security risk - please set the right user permissions on this file.

מועמדים לוועד מיל"ה יולי 2015

                                                                             יונה פדידה- 

מציגה מועמדות כנציגה וחברה  בוועד המנהל של מיל"ה

אני שמחה להציג את מועמדותי כחברה פעילה בוועד המנהל של מיל"ה . אני מבקשת את תמיכתכם בי ומאמינה שאזכה באמונכם ובהצבעתכם. יש ביכולתי ובכישוריי להמשיך ולתרום למען פעילותה של מיל"ה כפי שאני עושה לאורך שנים. המלאכה רבה  ויש צורך באנשים המתאימים היכולים לסייע בקידום המטרה.

אני מנהלת את מקהלת "קולות בת-ים" בניצוחו של יאיר קלינגר - למעלה מ 20 שנה. "קולות בת-ים" היא אחת מהמקהלות הוותיקות במיל"ה מאז הקמתה, משתתפת ברובם הגדול של האירועים והמופעים המתקיימים במסגרת העמותה.

גם בתחילת דרכה של מיל"ה פעלתי במשך שנים כנציגת החבורות, שימשתי כחברה בוועד המנהל של מיל"ה והייתי חלק מצוות ההקמה של העמותה.
למעלה מ-5  שנים שימשתי כחברת מערכת עתון מיל"ה (גיליון שהודפס והופץ לחברי מיל"ה כל רבעון) יחד עם בועז קביליו בניהולו של אבי פיינטוך. ערכתי ואספתי חומרים, הכנתי כתבות וראיינתי באופן אישי אומנים מן השורה כמו: נעמי פולני והתרנגולים החדשים, דודו ברק, שייקה לוי (מהגששים) נורית הירש, נחום היימן, שלמה גרוניך ומקהלת הילדים האתיופים.  לראיון עם נעמי פולני נסעתי עד לביתה של נעמי בקבוצת "כנרת" שם פגשתי גם חלק מזמרי מופע "התרנגולים" ששוחזר בזמנו. הכתבה הראשונה שלי בגיליון הביכורים עסקה בהרחבה בנושא:"מקומם ותפקידם של זמרי המקהלה על הבמה בתיאטרון ובתרבות יוון העתיקה"

כשמנכ"ל מיל"ה רון גנג פנה אלי עם כניסתו לתפקידו וביקש ממני להצטרף כחברה בוועד המנהל של מיל"ה, נעניתי  בחיוב וברצון. בנוסף נבחרתי גם בהליך ההצבעה שהתקיימה בישיבת המליאה הקודמת ומאז אני פעילה במיל"ה , כל משימה  או מטלה שאני נדרשת לעסוק בה אני משתדלת למלא אותה על הצד הטוב ביותר במסירות ועם כל הלב ואפילו מצליחה.

בקדנציה הנוכחית אני חברה בועדת קשרי חוץ. ביולי אשתקד התקיימה אולימפיאדת מקהלות מטעם האינטרקולטור בריגה.  יחד עם רון המנכ"ל וחברתי רונה ענבר, פעלתי במלא המרץ בארגון משלחת מטעם מיל"ה להשתתפות בריגה – קבוצה של 150 זמרים מחבורות הזמר של מיל"ה ייצגו אותנו בכבוד ובהצלחה רבה. כעת מחכה לנו עבודה רבה בארגון משלחת לאולימפיאדה בסוצ'י שברוסיה בשנה הבאה.

בנוסף אני תורמת את חלקי למגאזין מיל"ה  במתכונתו החדשנית – במסגרתו הכנתי כתבות ושני ראיונות מרכזיים עם המוזיקאים: עילי בוטנר ועם חנן יובל טרם הופעתו בסובב כנרת.

כמנהלת קולות בת-ים, אני הנציגה הישראלית בארץ של עמותת DIG לקשרי ידידות ותרבות בין ישראל לגרמניה (באזור צפון גרמניה) קשרים תרבותיים אלה הנמשכים קרוב ל 20 שנה, הביאו לביקורי גומלין והופעות משותפות  עם מקהלות גרמניות בארץ ובחו"ל ולמפגשים הדוקים עם ראשי העמותה והשתתפות

בפרויקטים משותפים להנצחת זכר השואה. . כמו כן נוצר קשר הדוק וביקורי גומלין עם הקהילה היהודית בסלוניקי שביון והמקהלה הנציגה של הקהילה.

בחודשיים האחרונים  אני שוקדת (בידיעתו ובתמיכתו של רון גנג המנכ"ל) על יצירת קשר עם אנשי

"בית-השלום" בקיוטו שביפן (אוהבי ישראל השרים בגאווה שירים עבריים מוכרים וטובים כהוקרה לישראל). המטרה היא לקדם איתם קשרי ידידות ולארח אותם בארץ ולקיים מופע זמר משותף ומרשים יחד עם חבורות הזמר של מיל"ה. כעת אני בקשר טלפוני ובמייל עם ראשי בית-השלום – שלחתי להם פנייה רשמית שהתקבלה אצלם בחיוב וברצון ליצור איתנו קשרים. זה נמצא עדיין בתהליך. נקווה שנצליח.

אני עומדת לפרוש פרישה חלקית ממקום עבודתי בבית-הספר, ואוכל בשמחה להתפנות ולתרום

יותר בפעילותי במיל"ה.

יונה פדידה.

___________________________________________________________________

 

יגאל פרי.
 

הנדון: מועמדותי לוועד המנהל

 

שלום רב

שמי יגאל פרי חבר בוועד המנהל בקדנציה הנוכחית ומשמש כיו"ר ועדת מנהלי הרכבים.

בתפקידי זה עמדתי על הצורך בחיזוק מעמדם של מנהלי וועדי ההרכבים השונים ולתת בידיהם כלים מקצועיים/ניהוליים אשר יאפשרו להם לתפקד טוב יותר מול המנהל המוסיקלי ומול ההרכב שבו הם חברים תוך יצירת סביבת עבודה נעימה ,נוחה ומפיקה תוצאות.

למימוש רעיון זה החלטתי לפני קצת יותר משנה לארגן מפגשים עם מנהלי הרכבים ממחוזות שונים בארץ ונסענו בימי שישי למפגשים עם אותם מנהלים במקום מושבם כדי לשמוע ולהבין מכינור ראשון מה הצרכים שלהם ואיך ניתן לחבר אותם לעמותה.

בנוסף התחלתי בארגון סמינרים (בינתיים 2 במספר) מקצועיים דו יומיים למנהלי וועדי הרכבים בבית מלון בזיכרון יעקב בלווי צמוד של מנחה סמינרים מקצועי בארץ ובחו"ל (אבי שיינמן) שהתמקד בנושאים כגון: חזון למילה,העצמה וניהול מנהיגותי.

לסמינרים אלו שתובלו גם בבילוי משותף הייתה הצלחה רבה ויעידו על כך חברים שלקחו חלק בסמינרים אלה והשתקפו גם בדפי המשוב שמילאו בתום הסמינר ובכוונתי להמשיך בכך.

בנוסף שימשתי כחבר בוועדה שנבחרה לנסח את הקוד האתי שיפורסם בקרוב אשר אמור להסדיר את יחסי העבודה המשותפת בין המנצחים לבין עצמם, בין המנצחים להרכב שבו הם עובדים ובין המנצחים וההרכבים השונים למילה.

הצורך בניסוח קוד אתי נבע מאירועים כאלה ואחרים שנחשפנו אליהם בשנים האחרונות וחייב אותנו כעמותה המכבדת את עצמה לקחת אחריות ולהציע לכולם נוסחה אשר תיתן מענה הולם וראוי ותאפשר סביבת עבודה נוחה ונעימה.

בנוסף השתתפתי באופן פעיל ביותר בכמעט בכל הפקות מילה השונות ואני מאמין שסייעתי רבות בארגון ובהצלחת ההפקות בשטח.

בכוונתי להמשיך ולתרום מניסיוני וממרצי למען מילה,לפתח את המחוזות השונים וליצור בכל מחוז ועד פעולה אשר ירכז סביבו את כל ההרכבים הקיימים באותו מחוז וליצר פעילויות שונות בחסות מילה אשר יעשירו אותם וכולי אמונה שנצליח בכוחות משותפים לצרף הרכבים נוספים לעמותה,לחזק ולייצב אותה ולהביא לכך שמילה תהיה הבית המוסיקאלי החם של כל חובבי הזמר העברי בארץ

לאור כל זאת מבקש אני את תמיכתכם

שלכם: יגאל פרי

____________________________________________________

     מיכל פישר.

חיפאית במקור בוגרת בית ספר תיכון "חוגים" פעילות והדרכה שנים בצופים שירות צבאי בחיל הנדסה קצינת מילואים של גדוד חבלה

למדתי תרגום סימולנטני (לצערי לא סיימתי בעקבות אסון במשפחה)

קורס מזכירות בכירות 

מנהלות מעונות ילדים

וחינוך מיוחד ברשת המתנסים

עבדתי בתעשיה אוירית בהנדסה מזכירת מנכ"ל במנהרת רוח 

בבית ספר "גינת" הנהלת חשבונות כמזכירה

במתנס רמת אליהו אחראית צהרונים ועבודה עם ילדים בחינוך המיוחד

 

אמא ל4 ילדים מקסימים ומצליחים 

מתנדבת במיל"ה כ  13   שנים נוכחת בהמון אירועים גם כמתנדבת וגם כצופה הדואגת לשווק את מיל"ה באור חיובי ואוהד

להפנות אנשים לקבלת מענה מהמנהלים.

אוהבת לתרום ולעבוד תומכת אוהדת להצלחה ושגשוג של מיל"ה

חותרת במרץ להעצים את מיל"ה

נבצר ממני לקחת חלק בבחירות נמצאת בחו"ל אך מקווה שאהיה חלק פעיל יחד עם כלכם

מיכל 

                                                       

___________________________________________________________


אמיר רוטשילד

שלום רב,

ברצוני להגיש את מועמדותי לוועד המנהל של עמותת מיל"ה.

קורות חיי:

 • יליד 1985, נשוי. עובד כמהנדס בחברת מיקרוסופט ישראל.
 • חבר מיל"ה לסירוגין משנת 2009.
 • מנגן על פסנתר, בעבר ניגנתי על קלרינט בתזמורת הייצוגית של כפר-סבא.
 • מאז שנת 2003 אני שר באופן פעיל בהרכבים ווקאליים לרבות: כצ-אקפלה (בניהולה של רונית כץ), תנת'טון (בניהולו של לירן אלעל), פקפלה (בניהולו המוזיאלי של רון גנג), גברים על הבר (בניהולו המוזיקאלי של רון גנג) וווקאלוסיטי (בניהולו המוזיקאלי של קווין פוקס ניצוחו של ארז טל).
 • מלחין בעל ניסיון הקלטה.
 • מאז שנת 2013 אני מנהל את ההרכב "גברים על הבר" בו אני לוקח חלק אקטיבי בכתיבת עיבודים וכן משמש כעוזר מנצח למנהל המוזיקאלי.
 • מאז יוני 2014 אני בוועד המנהל של של ווקאלוסיטי – המקהלה הייצוגית של מיל"ה.
  כחבר וועד אני משמש כאחראי הפקות של ההרכב.

מה אני חושב שאני יכול לתרום לוועד המנהל של עמותת מיל"ה:

 • אני חושב שזה חיוני להדק את הקשר של ווקאלוסיטי עם מיל"ה. שני הגופים יכולים להרוויח מעבודה צמודה יותר ונציגות משותפת בשני הגופים יסייעו בעבודה מפרה.
 • הואיל ואני מנוסה בעבודה עם הרכבים צעירים אני חושב שאני אוכל לסייע בפרויקטים אשר יעודדו פעילות העמותה באוכלוסיית גיל צעירה יותר.

בברכה,
אמיר רוטשילד

_________________________________________________________
אבי שיינמן

חבר מיל"ה. אוהב להיות בסביבה חברית ומשפחתית ושר ב"זמרי גלרון" בשדה ורבורג מזה כתשע שנים. חבר הוועד המנהל שם.

מחויב להצמחת מיל"ה בארץ ובעולם מתוך הקשבה למה שאפשרי.

מחויב לעבודת צוות מתוך תקשורת צומחת ועשיית הבדל בדברים החשובים.

פעילות במיל"ה בהתנדבות:

 • בשנה האחרונה, יו"ר צוות היגוי שיווקי להגדרת היעוד והחזון, האסטרטגיה השיווקית, מטרות ויעדי ביניים לשלוש השנים הקרובות, מיצוב ומיתוג.
 • מגשר ובורר בשני מקרים של מיל"ה / חבריה.
 • מנחה סמינרים ומרצה למנהלי הרכבים וחברי ועדי הרכבים בנושאים של העצמה וחזון, ניהול מנהיג.

יכולות וניסיון – בעשרים השנים האחרונות וגם כיום בתפקידי ניהול בכירים בגופים מסחריים, תעשייתיים ולתועלת הציבור הכוללים פעילות אקדמית, עסקית ושיווקית מקומית ובינ"ל ; מנחה סמינרים ומרצה לניהול, מנהיגות אישית ועסקית, חדשנות וחשיבה המצאתית. שירות צבאי במשך 22 שנים בחיל האוויר בתפקידי פיקוד והדרכה על בסיסים עצמאיים ופיתוח אמצעי לחימה ופרויקטים מרכזיים ברמת מטה כללי / אגף התכנון. השכלה רחבה בתחומי משפטים, הנדסה ומנהל עסקים.

עוד משהו, שיכול לתרום: מתנדב ומפעיל מתנדבים במסגרות שונות. בין היתר, לשעבר דירקטור וגזבר העמותה הצבאית "נווה אפק" בראש העין (בהתנדבות) במשך 3 קדנציות, חמש שנים, ניהול תקציבים וכספים בהיקף של כ- 25 מיליון ₪.

עוד משהו קטן: שר ומנגן בהרכבים נוספים.

גר בראש העין. נשוי לסיגל + 3 ילדים.


_________________________________________________________
ליאורה מינקה - מבקשת להיבחר לקדנציה נוספת
מנשה לב-רן - מבקש להיבחר לקדנציה נוספת
יאיר קלינגר - מבקש להיבחר לקדנציה נוספת

יצחק תבור - מבקש להיבחר לכהונה נוספת.
אבנר בן ארי - מבקש להיבחר לכהונה נוספת.
יוני שחם  - מבקש להיבחר לקדנציה נוספת

רפי זליג - מבקש להיבחר לקדנציה נוספת.
רונה ענבר - מבקשת להיבחר לקדנציה נוספת.
נורית מנגן ואלברט פדידה מבקשים להמשיך כוועדת ביקורת.

 


חזור לועד המנהל

אתר מיל"ה החדש:

http://www.milachoirs.com/

 


ת"ד 418 עשרת 76858 | טלפון: 09-7880032/3 | פקס: 09-7880036 | דוא"ל: mila-il@zahav.net.il

הקמת אתרים - XSites | אחסון אתרים - SPD